Strona głównaDane kontaktowe
  Strona głównaAkustyka pomieszczeńSieć akustyczna
Wprowadzenie
Specyfika różnych pomieszczeń biurowych
Komfort akustyczny
Maskowanie dźwięków
Sieć akustyczna LogiSon™
Usługi dostosowane
do potrzeb

Gwarancja
odpowiedzialności

Lista wybranych Klientów
Prezentacja systemu LogiSon
Partnerzy
Do pobrania
 

Sieć akustyczna LogiSon™

Nowoczesny system połączeń
Cyfrowa regulacja parametrów
Najwyższa precyzja
Zaawansowana technologia


INFORMACJE OGÓLNE

Sieć akustyczna LogiSon™ jest w pełni cyfrowym systemem maskowania dźwięków, nadawania komunikatów oraz muzyki. Zaletami przewyższa znacznie tradycyjne systemy maskowania dźwięków.

Sieć zaprojektowana jest w oparciu o cyfrową technologię komunikacji pomiędzy poszczególnymi elementami (huby). Każdy hub zawiera 100% losowy generator dźwięków maskowania, wzmacniacz, jak również niezależne korektory oraz regulatory głośności maskowania, nadawania komunikatów oraz muzyki.


OPTYMALNA OCHRONA

Ustawianie widma maskowania na poziomie lokalnym z dokładnością do 1/3 oktawy oraz regulacja poziomów dla poszczególnych stref w zależności od rozkładu godzinowego i rocznego, umożliwiają optymalne dopasowanie ochrony do otoczenia oraz rodzaju działalności. Dzięki tym nowym funkcjom maskowanie jest zarazem dyskretniejsze i bardziej wydajne.


CENTRALNE ZARZĄDZANIE CAŁĄ SIECIĄ

Rozkłady godzinowe, strefy nagłaśniania, poziom głośności oraz korekcja, jak również wybór kanału nagłaśniania osobno dla każdego z głośników, wybranego zestawu głośników lub całej sieci, zarządzane są bezpośrednio z panela sterowniczego lub wykonywane zdalnie za pomocą specjalnego oprogramowania LogiSon?.

Sieć z łatwością daje się dostosować do zmian w zagospodarowaniu przestrzeni budynku, ponieważ jej ustawienia można szybko dopasować i przeprogramować, bez konieczności ingerencji w oprzewodowanie czy dostępu do sufitów podwieszanych.

Ustawienia sieci można sprawdzać, zmieniać i wiernie kopiować z jednego głośnika do drugiego. Ustawienia te można również zapisywać i drukować w celu dalszej analizy lub archiwizacji.


NADAWANIE KOMUNIKATÓW I MUZYKI

LogiSon™ zapewnia cyfrową jakość nadawania komunikatów i muzyki; umożliwia multipleksowanie sygnału i sprawia, że dodatkowe wzmacniacze, korektory, generatory szumu oraz inne scentralizowane elementy stają się niepotrzebne. Strefy nagłośniena, są ustalane niezależnie od oprzewodowania i z łatwością dostosowywane poprzez zmianę ustawień w programie sterownika.


MINIMALNE WYMAGANIA INSTALACYJNE

Sieć można zainstalować w otwartych przestrzeniach budynków lub w pomieszczeniach zamkniętych, o dowolnych rozmiarach, w całkowicie nowych lub istniejących już od dawna budynkach. W razie konieczności można ją z łatwością powiększyć lub przenieść.

Instalacja odbywa się wyjątkowo sprawnie dzięki temu, że poszczególne elementy LogiSon™ łączone są za pomocą specjalnie zaprojektowanych mikrozłączy, zapewniając szybki, prosty i pewny montaż.

Specjalny protokół komunikacyjny umożliwia sprawdzenie, czy właściwie przeprowadzono instalację oraz skontrolowanie, czy sieć działa właściwie.

ACOUSTIC SOLUTION © 2005 Wszystkie prawa zastrzeżone
eProjekt.pl - Projektowanie stron internetowych